Hakkımızda

Drawea, tasarımcıların, perakendecilerin ve üreticilerin verimliliği artırdığı ve dijital tabanlı dönüşümlerini geliştirdiği kanıtlanmış çalışma yöntemlerini benimsemelerini sağlayan lider bir küresel SaaS şirketidir. Müşteri odaklı dijital paketimiz, ortaklarımızın fikirlerini gerçeğe dönüştürmesine olanak tanır.

Misyon & Vizyon

Drawea, milyonlarca kullanıcının inovasyona ilham vermesine, engellerin üstesinden gelmesine ve değer yaratmasına yardımcı olur. Dijital stratejiyi son teknoloji mühendislik araçlarıyla kusursuz bir şekilde harmanlayarak, müşterilerin e-ticaret mağazacılığını, satış sonrası desteği ve uçtan uca bir tüketici yolculuğunu optimize etmek için veri analitiği, makine öğrenimi ve yapay zekadan yararlanmasına yardımcı oluyoruz. Endüstrilerin fikir üretmesine, yenilik yapmasına ve yaratmasına nasıl yardımcı olduğumuzu öğrenmek için bize ulaşın.


Drawea LLC. , hiçbir kullanıcının sınırlandırılmaması gerektiğine dair ortak bir anlayışla kuruldu. Dijital araçlar, üyelik bazlı sunulan seçenekler sınırsız ve standart hale geldi. Sağladığı kolaylık, engelsiz imkanlar sayesinde içerik oluşturucuların yüksek teknolojik araç ihtiyaçlarını azaltıp, zamandan yüksek kazanç sağlayacak şekilde tasarlanan Drawea ile bulutta tasarım devri başladı.

Bulut Teknolojisi

Bulut Tasarım
Bulut Üretim
Yapay Zeka & Big Data

Mimari Modüller

Mutfak Tasarımı
Dolap Tasarımı
Tavan & Karolaj

DRAWEA LLC.

600 N Broad Street Suite 5 # 804 Middletown DE 19709

İNERTİA İNŞAAT MÜH. MİM. GID. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

BAHCESEHIR 2. KISIM MAH, MERCEDES BUL. 1 BLOK NO: 24A IC KAPI NO:78 

BAŞAKŞEHIR / İSTANBUL

Vergi Dairesi: Kağıthane : 4780564037