"Mimari sektör için devrim niteliğinde bir yazılım."

"Sıkıcı ve geleneksel programlarla vakit kaybetmeyin."

Mimarlar

için özel olarak Geliştirildi

Hiç yavaşlatıldığınızı hissettiniz mi?

Karmaşık Detaylar

Tasarımınızın ayrıntılarını özelleştirmenin Drawea'dan daha hızlı bir yolu yok. Geleneksel programlar çok karmaşık. Basit kat planlayıcılar genellikle pratik değil.

Anlamsız Bekleme Süreleri

En kötü şey, müşterilerinizin sonsuz revizyon istekleri olduğunda tekrar tekrar render almak. Yüksek fiyatlı cihazlara ihtiyaç olmadan ve saatlerce render beklemeden bulutta render alın.

Sürekli 3D Model Arayışı

Tasarımınızdaki küçük bir detay için bir web sitesinden diğerine giderek saatlerce 3D model, texture ve material ararsın… . Ve asla yeterli olmaz. 3D model, texture, malzeme ve özelleştirmelerin hepsi hazır bir şekilde Drawea'da seni bekliyor!

Farklı Programlarla Uğraşma

Tasarımınızı hayata geçirmek için sürekli olarak farklı programlar ve uzantılar arasında geçiş yapıyorsunuz. CAD, BIM, Photoshop ve hatta Excel… Drawea ile her şey tek bir yerde!

İç Mimarlar için Drawea Burada

s_d_p1

Kolayca Özelleştirin

Sürükle ve bırak deneyiminin yanı sıra Drawea, tasarımınızı en ince ayrıntısına kadar özelleştirmenize yardımcı olacak 10 akıllı modül sunar. Karmaşık döşemeyi, çok katmanlı tavanı, karmaşık dış yapıyı kolayca düzenleyebilirsiniz.

Dakikalar içinde Render

Drawea, göz alıcı 4K görüntüleri dakikalar içinde sunabilir. Her şey bulutta gerçekleştiği için donanım kurulumunuz hakkında endişelenmenize gerek yok. Hatta onları müşterileriniz için daha ilgi çekici hale getirmek için panoramalar oluşturabilirsiniz.

s_d_p3-1

Geniş Model Kütüphanesi

Drawea, iç projelerde ihtiyaç duyulacak neredeyse her şeyi kapsayan 30 milyondan fazla 3D model ve dokuya sahiptir. Elbette, kişisel bir kitaplık oluşturmak için her zaman kendi koleksiyonlarınızı yükleyebilirsiniz.