Drawea Eğitim Webinar

Zemin Karolaj, Tavan, Dolap ve Mutfak Özelleştirme Modüllerinin tanıtıldığı Eğitim Webinar'ını hemen izle!

Kat Planı Oluşturma

             Drawea, diğer mimari tasarım programları gibi kolay bir şekilde kat planı çizmenizi ve çıktı almanıza olanak sağlar. Diğer programlara ek olarak, 2 boyutlu çizmiş olduğunuz kat planı 3D (3 boyutlu) kat planına dönüştürülüp render alınmaya uygun ortama dönüştürülür.

Mutfak Özelleştirme Modülü

             Mutfak Özelleştirme Modülü ile mutfak tasarlarken ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlar Drawea Mimari Tasarım Programında. Mutfak dolabı tasarlarken her elemanı ayrı ayrı çizmeye son. Mutfak Dolabı Kombinasyon özelliği ile mutfakta kullanılan çekmeceli dolap, davlumbaz, ocak ve duvar dolabı tüm elemanları tek bir tuş ile tasarımınıza ekleyebilirsiniz. Drawea, dolap ocak gibi eşyaları sıfırdan çizmek isteyenler için de en verimli çözümlere sahip.

             Mutfak Özelleştirme Modülü sayesinde planınızdaki dolabı sıfırdan tasarlayıp üzerine rahatlıkla ocak veya davlumbaz gibi ev gereçlerini monte edebilirsiniz. Dolap içi ışık kurulumunu dahi Drawea programı ile rahatça yapabilirsiniz.

Drawea, tasarımız son halini aldıktan sonra AutoCad çıktılarını almanıza olanak sağlayarak üretim sürecinize daha hızlı ve verimli devam etmenize olanak sağlar.

Zemin Karolaj Özelleştirme Modülü

             İç mimari tasarım projelerinde zemin tasarımı ve özelleştirmesi en önemli parçalardan biri olup istenilen her türlü özelleştirmeyi yapmak geleneksel programlar ile çok fazla zaman alabilmektedir. 3D mimari programlarda zemin tasarlarken en fazla kullanılan özellikler, zemin malzemesi, textürü değiştirilmesi, bölgesel zemin değiştirilmesi ve tekil karoda (seramikte) ölçü değişikliği olarak sıralanabilir. Drawea, tüm bu özelleştirmeleri ve değişiklikleri minimum uğraş ile gerçekleştirebilmeniz için özel olarak tasarlandı. Çeşitli markaların mermer, ahşap, seramik türlerinde ki yüz binlerce zemin malzemesi arasından seçim yaparak malzemeleri sıfırdan çizmek ile uğraşmayın ve hali hazırda endüstride kullanılan malzemeler ile tasarımınız tamamlayıp kolay render alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir